poniedziałek, 23 grudnia 2013

Subaru Legacy RS #3 Chatriot/Perin Tour de Corse 1991

No.65
Subaru Legacy RS #3 Chatriot/Perin Tour de Corse 1991 - RAC211
Stało się! Otworzył się nowy mini rozdział w mojej kolekcji. Decyzja ta była pokierowana rezygnacją z produkcji modeli przez firmę HPI, a że to właśnie ona wyprodukowała dużo fajnych Legacy, więc nie było na co czekać. Dwa ciekawe HPI "lecą" z zagranicy, więc teraz chciałem Wam zaprezentować coś od IXO.
Subaru Legacy RS to niewątpliwe rajdowa legenda, pierwsza przygoda marki Subaru z rajdami, która zaowocowała wieloma pięknymi latami w sporcie motorowym. Osiągi jak i wygląd samochodu w tamtych czasach był bardzo dobry, co spowodowało wiele sukcesów japońskiej marki. Sam model wykonany jest jak na firmę IXO fenomenalnie, nie zauważyłem większych braków, czysto i schludnie. Ładne kalkomanie, dzięki którym można poczuć klimat tamtych "lat". :)
Tymczasem życzę wielu wspaniałych modeli pod choinką oraz:

4 komentarze:

 1. Wonderful and very colorful Legacy of Chatriot, remember him running with an R5 Turbo.
  Hugs!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Widzę, że na razie spokój na blogu. Nie wiem, czy jest to spowodowane brakiem czasu, czy brakiem nowości w kolekcji. W każdym bądź razie gratuluję świetnej kolekcji i chciałem Ci pokaza Legacy w ciekawym malowaniu. Powinien fajnie rozjaśnić kolekcję :)
  Szkoda tylko, że link wygląda jak wygląda ;x
  https://ssl.kundenserver.de/modelissimo.de/Mitte.php4?SeiteAnzeigen=2&a=1&Ident=1444673604&Sprache=1&Sortierung=%20Bezeichnung&AuswahlMasstab=1:43%20&AuswahlKategorie=Rally&Detail=60168

  OdpowiedzUsuń